SADABAD BİLTES KOLEJİ

BİLTES Koleji 2015 yılında Sn. Can Uysal tarafından kurulmuştur. Okulumuzun ilk kampüsü Sadabad Kampüsüdür. Kampüsümüzde 3 – 13 yaş arası öğrencilerimiz, Anaokulu, İlkokul ve Ortaokul sınıflarımızda öğrenim görmektedirler.

Kolejimiz tam donanımlı sınıfları, yemekhanesi, zengin içerikli kütüphanesi, müzik odası, fen laboratuvarları, adab-ı muaşeret dersliği, spor salonu, buz pateni pisti, bilgisayar laboratuvarları, resim atölyesi ve teknoloji-tasarım derslikleriyle eğitime farklı bir boyut kazandırmaktadır.

Kişinin yaşam kalitesini yükseltmek için bireysel farklılıklara önem veren bir misyonla hareket eden Biltes Koleji; sevgi, saygı ve kardeşlik kavramlarını ön planda tutmaktadır.

BİLTES Koleji ismini BİLİM- TEKNOLOJİ-EĞİTİM-SANAT kavramlarından almıştır. “Çocuklarımız hem mutlu hem başarılı olsun” anlayışı içerisinde programlarını geliştiren Biltes Koleji, ulusal ve uluslararası düzeyde geçerli yabancı dilleri bilen, akademik, sosyal ve sportif başarılara imza atan genç nesilller yetiştirmeyi hedeflemektedir.”

İletişim bilgilerinizi bırakın, biz sizi arayalım.