KEMERBURGAZ BİLTES KOLEJİ

Gelecegin liderleri olarak cocuklarimiza dunyanin en ileri toplumlarından biri olan Japon toplumunun yaşam felsefelerinden olan FengShui anlayışını ve tarzını taşıyan uzakdoğu evi konforu ve huzurundaki özel kampüsümüzü hazırladık. Ezberden uzak, doğaya ve dünya miraslarına saygılı, uygulayarak ve edinerek öğrenen, değişen zamana ayak uydurmayı rahatlıkla başaran ama bunu yaparken eskiye ve farklılıklara saygılı kalabilen bireyler yetiştirmek eğitim yolundaki en büyük hedefimizdir. Mezun profilimiz iletişimi kuvvetli , araştırmayı sorgulamayı kendine alışkanlık edinmiş, özdeğerlendirmesini doğru yapabilmiş ve öğrendiği, edindiği bilgiler ışığında aksiyona geçebilmeyi başarmış duyarlı, bilgili dengeli dünya vatandaşları olabilmiş öğrenciler olacaktır.

Bu amaçlara ulaşmanın en doğru, denenmiş ve ispatlanmış, uluslararası platformlarda kabul görmüş sistemi olarak ta IB çatısı altındaki PYP (ilk yıllar programını) benimsemiş bulunuyoruz.

Öğrencilerimiz hazırlık yılından ilkokul 4. Sınıfın sonuna kadar PYP siseminde eğitim görecek olup 5. Sınıfta LGS hazırlıklarına başlayacaklardır. Böylece hem uluslararası hem de ulusal eğitim sistemin de başarıya ulaşma imkanına sahip olacaklardır. Tüm bunları yaparken sosyal, sportif ve kültürel alanları da müfredatımıza bolca ekledik ki öğrenirken mutlu olan çocuklar yetiştirebilelim.

Biltes Kemerburgaz Ailesi olarak sizleri bekliyoruz.

Yönetim Kadromuz

İletişim bilgilerinizi bırakın, biz sizi arayalım.