fbpx

Kategori Arşivleri: Duyuru & Haberler

AYDINLATMA METNİ

BİLTEST EĞİTİM KURUMLARI ANONİM ŞİRKETİ KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİNE İLİŞKİN AYDINLATMA METNİ   İşbu Aydınlatma Metni, BİLTEST EĞİTİM KURUMLARI ANONİM ŞİRKETİ (“Biltes”) tarafından Biltes’in müşterilerinin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) kapsamında kişisel verilerinin Biltes tarafından işlenmesine ilişkin olarak aydınlatılması amacıyla hazırlanmıştır. Kişisel verilerinizin işbu Aydınlatma Metni kapsamında işlenmesine ilişkin detaylı bilgilere [https://www.biltes.k12.tr] adresinde yer […]

Biltes Koleji Üstün Zekalılar Ve Yetenekliler Eğitimi

Biltes Koleji Üstün Zekalılar Ve Yetenekliler Eğitimi

%100’e kadar burs oranlarıyla akademisyenlerin belirlediği kriterler doğrultusunda üstün zekâlı ve yetenekli öğrenciler alınacaktır. Sınıflar özel üst sınıf şeklinde oluşturulacak ve sınıf mevcudu sayısı en fazla 15 öğrenci ile sınırlandırılacaktır. Üstün zekâlı ve yetenekliler sınıflarına ilişkin programlar aşağıdaki şekilde ilerletilecektir; Üstün zekâlı ve yetenekliler için 4-12 yaşta en çok geliştirilmeye çalışılan üç beceri mevcuttur. Bunlar […]

Biltes Koleji - Biltes Radio Power Türk Yayınına Katıldı

Biltes Radio Power Türk Yayınına Katıldı

Öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz ile birlikte yayın yaptığımız Radio Biltes artık ulusal yayında. Power grubun uygulaması olan Powerapp’te Biltes Radio yerini aldı. 6. sınıf öğrencilerimizden Özge Alsancak ve Sevban Furuncuoğlu Power Türk’te yayınlanan ve kampüs radyolarını ağırlayan PopCorn programında sunucu Ahmet Portakal’ın konuğu oldu.

Biltes Koleji - Gençlik ve Spor Kampı Buluşması

Gençlik ve Spor Kampı Buluşması

2017-2018 eğitim öğretim yılının sona ermesi ile karnelerini alan Biltes’liler Gençlik ve Spor Kampı’nda buluştu. Balıkesir Ören’de yer alan tatil köyünde yapılan kampta futbol, basketbol, plaj voleybolu, yüzme, tenis ve daha birçok spor etkinliği gerçekleştiren öğrencilerimiz keyifli kamp süreci geçirdiler.

Biltes Koleji - Biltes'te Kep Atma Heyecanı

Biltes’te Kep Atma Heyecanı

2017-2018 eğitim öğretim yılı Özel Biltes Koleji 8. Sınıf öğrencilerimizin mezuniyeti  okul idarecileri, öğretmenler ve ailelerin katılımı ile gerçekleştirildi. Dereceye giren öğrencilerimiz sahneye davet edilerek öğretmenleri tarafından plaket verildi. Duygusal anların yaşandığı tören kep atma seremonisi ile son buldu.