1. Biltes’te hem Milli Eğitim Bakanlığının müfredatını hem de uluslararası çapta ünlü Uluslararası Bakalorya programını izliyoruz. Çocuğunuz her iki dünyanın en iyisini alır!
  2. Biltes’te, çocuklarımıza Türkçe’yi geliştirmelerini ve aynı zamanda İngilizce becerilerini geliştirmelerini öneriyoruz, böylece bu yabancı dil onlar için ana dile benzer hale geliyor. Cumartesileri ücretsiz olarak Fransızca, İspanyolca, Rusça ve Almanca da sunuyoruz.
  3. Biltes’te, çocukların spor, bilim, okuma, dans, drama ve daha pek çok alana katılmalarına izin veren çok geniş ve çok heyecan verici bir kulüp çeşitliliğine sahibiz.
  4. Biltes’te, ebeveynlerle birlikte çalışmaya, böylece okulun ve ailenin birlikte aynı yönde ilerlemesine inanırız. Ebeveynlerin en uygun buldukları formatı e-posta, mektup veya SMS olarak gönderiyoruz ve ne yaptığımızı göstermek için Facebook ve Instagram kullanıyoruz.
  5. Biltes’te, sakin, sevecen ve temiz bir ortama inanırız. Menülerimiz besleyicidir ve şeker içermez . Tüm temizlik ürünlerimiz ekoloji dostudur.